Přeskočit navigaci O projektu | Redakční rada | Kontakt | Informace pro média | Napsali o nás | RSS
Home Pro veřejnost Pro odborníky
 
 

Vaše zkušenosti


Máte zkušenost, o kterou by jste se chtěli podělit? vložte váš příběh či zkušenost


 Hledej  

Nalezeno 52 záznamů z celkového počtu 52, zobrazeny 51. - 52.

 1  2  3  4  5  [ 6 ]
 

19.11.2009 (Petr)

Biologická léčba s sebou nepřináší pouze naději pacientům s vážnými onemocněními, ale také astronomické náklady, které zdravotní pojišťovny nebudou moci sami nést donekonečna. Medicína a farmakoterapie mají velký náskok před ekonomickým rozvojem, přičemž vývoj a testování léků často trvá farmaceutickým firmám přes deset let. Řešením může být podle mě jednak pečlivější vyběr pacientů tak, aby splňovali podmínky nasazení biologické léčby nebo jejich finanční spoluúčast na léčbě.

 

13.11.2009 (Leona)

Léčím se s revmatoidní artritidou už sedm let a nyní jsem necelé tři roky v klinické studii biologické léčby. Předtím jsem mívala opravdu velké bolesti, i když jsem užívala několik různých typů léků, ale nic nebylo tak účinné jako biologická léčba. Konečně mě nic nebolí, nemám oteklé klouby a mohu chodit do práce. Přeji vám , abyste měli také takové štěstí jako já a abyste hlavně nepřestali s nemocí bojovat. Věřím, že center biologické léčby bude u nás do budoucna přibývat a bude dostupná více pacientům.

 
 
 

Léčebná centra

 

Děkujeme za Váš zájem o odbornou poradnu. Svůj dotaz můžete položit prostřednictvím formuláře na stránkách ulekare.cz, kde Vaše dotazy zodpoví zkušení lékaři.

Vaše zkušenosti

 

Ano, wobenzym také můžu doporučit....

přidat vlastní zkušenost
zobrazit vše

 

Nyní na webu žádná soutěž neprobíhá

Platnost: 1. 1. - 31. 1. 2019

Nyní na webu žádná soutěž neprobíhá

Nyní na webu žádná soutěž neprobíhá.

 
Medicínská databáze U Lékaře
 
Doporučujeme:  Revmatické nemoci