Přeskočit navigaci O projektu | Redakční rada | Kontakt | Informace pro média | Napsali o nás | RSS
Home Pro veřejnost Pro odborníky
 
 

Vaše zkušenosti


Máte zkušenost, o kterou by jste se chtěli podělit? vložte váš příběh či zkušenost


 Hledej  

Nalezeno 54 záznamů z celkového počtu 54, zobrazeny 21. - 30.

 1  2  [ 3 ]  4  5  6 
 

5.11.2015 (Sylva)

pro Markétu z Prahy (dotaz z 30.5.2015)
Milá Markéto, děkuji za dotaz, resp.za váš zájem o můj problém.
Zatím miminko nemám, ale pokoušíme se s partnerem o něj zhruba od letošního srpna, kdy jsem vysadila antikoncepci. Lékařka revmatoložka mi doporučila zatím bio léčbu nevysazovat, jelikož není jasné, kdy se mi podaří otěhotnět ( a jestli vůbec) a tak užívám dál injekce Enbrelu 1x za 1-2 týdny. V případě otěhotnění bych měla bio okamžitě vysadit, s tím, že mnoho zkušeností s bio v těh.nemají a prý sestejně stav revma většinou v těh. výrazně zlepšuje. Otázka ovšem je, co to s tělem udělá po porodu a jestli bych na bio léčbu měla nárok i potom, což si nedovedu představit, že ne?!? takže nechávám všemu volný průběh a budu doufat v sílu přírody :-)hezký den všem, kdo mou zprávu čte, Sylva

 

10.7.2015 (CCBR Pardubice)

Vzkaz pro Alenu,

obraďte se na naše centrum v Pardubicích, Třída Míru budova MAGNUM,nebo zavolejte na číslo 731183887 p. Todt a pokusíme se najít nějaké řešení.

 

5.7.2015 (alena)

Ahoj vsichni kdo trpi psoriatickou dermatitidou mam spatne zkusenosti s leky na bolesti kloubu metatrexat a dalsi zacaly, mi padat vlasy a padaji porad, klouby boli nejvice v noci a pri chuzi kotniky a male klouby na rukou, jiz jsem z toho nestastna a nevim jak dal nevite nejakou radu mam narok na biologickou lecbu poradte prosim dekuji

 

2.7.2015 (Janette Jančušková)

Dobrý den, na momografu mi zjistili nález na prsu, čeká mě biopsie,jestli se potvrdí rakovina (máme rodinnou predispozici) pomůže mi biologická léčba? Jak a u koho můžu o ni žádat a hradí ji zdravotní pojišťovna?
Děkuji za Vaši odpověď.

 

21.6.2015 (Misa)

Dobrý den, chtěla bych se optat jak je to s léčbou bechtěrevovi choroby a její biologické léčení.v Hradci Králové ...díky

 

19.6.2015 (marta k.)

Já se léčím v Pardubicích na revma a mohu to jen doporučit.Moderní prostředí, příjemný personál a hlavně žádné čekání.Je to na Třídě míru v budově MAGNUM.

 

19.6.2015 (Centrum biologické léčby Pardubice)

Hledáme pacienty s RA a psoriázou (lupenkou) na biologickou léčbu v Pardubicích.Léčba je zdarma a veškeré cestovní výlohy jsou hrazeny.Zaregistrujte se na www.bio-lecba.cz a my se Vám ozveme a pokud budete splňovat kritéria pro danou biologickou léčbu,domluvíme termín první schůzky.

 

8.6.2015 (Zdeňka)

Jiřino a Pavlo,
moje známá má biologickou léčbu na lupénku v Praze v centru CCBR na Vinohradské 174, tel. 230230940.
Účastní se klinického hodnocení, nic se neplatí, musí ale splnit nějaká zdravotní kritéria. Zkuste se zeptat tam.
ahoj Z.

 

8.6.2015 (Karel)

Pane Frýbort,
zkuste centrum CCBR v Praze na Vinohradské (č.p. 174, pokud se nepletu, tel. 230230940). Pacienti s revmatoidní i psoriatickou artritidou tam mohou biologickou léčbu dostat, nic se neplatí!
K.

 

30.5.2015 (Markéta, Praha)

Dobrý den,
zdravím všechny zdejší přispěvatele a ráda bych adresovala svůj dotaz paní Sylvě (příspěvek září 2013), pokud tyto stránky jestě navštěvuje. Jak to u Vás, paní Sylvo dopadlo s dilematem biologická léčba versus založení rodiny? Na jak dlouho jste případně léčbu vysadila a pokračujete v ní nadále, nebo to již není nutné? Vyskytly se u Vás nějaké zásadní komplikace? Téma založení rodiny u mně není zatím zcela na pořadu dne, nicméně Váš příspěvek mě jako mladou ženu zaujal. Snad se Vám podařilo přivést na svět krásné zdravé miminko:-)
Jinak mám zatím s léčbou přípravkem Humira na psoriatickou artritidu v pražském Revmatologickém ústavu veskrze pozitivní zkušenosti, přestože dostat se k této efektivní léčbě nebylo vůbec jednoduché a přišla bohužel až ve chvíli, kdy jsem měla za sebou operaci poškozených kloubů.
Přeji Vám všem proto mnoho šťastných dní a elánu v boji s Vašimi nemocemi a bolestmi a zejména doufám, že se všem potřebným dostane náležité léčby drive, než bude příliš pozdě.

 
 
 

Léčebná centra

 

Děkujeme za Váš zájem o odbornou poradnu. Svůj dotaz můžete položit prostřednictvím formuláře na stránkách ulekare.cz, kde Vaše dotazy zodpoví zkušení lékaři.

Vaše zkušenosti

 

Mám od roku 2019 biologickou léčbu na ulcerozní kolitidu (po 28letech klasické léčby tabletami a suspenzemi).Poté co jsem prodělala celkový kolaps a standa...

přidat vlastní zkušenost
zobrazit vše

 

Nyní na webu žádná soutěž neprobíhá

Platnost: 1. 1. - 31. 1. 2019

Nyní na webu žádná soutěž neprobíhá

Nyní na webu žádná soutěž neprobíhá.

 
Medicínská databáze U Lékaře
 
Doporučujeme:  Rakovina a její léčba